7 цікавих істин про життя в Австралії

Цікаві факти про Австралію

1. Місце жінки все ще на кухні.

Багато хто думає, що це просунута країна, повна прогресивних ідей, але насправді в Австралії справою жінки все ще вважаються виховання дітей і приготування вечерь. Багато громадян (в основному, чоловіки) є професійними торговцями, які по багато тижнів працюють далеко від дому, залишаючи австралійських жінок стежити за господарством. Цей спосіб життя є традиційним принципом розподілу гендерних ролей.

Приблизно 85% всіх батьків з дітьми молодше п’яти років працюють повний робочий день, але серед матерів в тій же категорії цей рівень становить приблизно 19%.

2. Велика ймовірність захворієти на рак шкіри.

За даними Австралійської ради раку у двох з трьох австралійців діагностують рак шкіри до того моменту, коли їх вік сягає 70 років. Коли в озоновому шарі прямо над вашою головою зяє діра, важливо приймати абсолютно всі запобіжні заходи. І навіть тоді дуже ймовірно, що одного разу ви захворієте на рак шкіри, просто це відбудеться трохи пізніше ніж у інших.

3. Незрозуміло як говорити на теми пов’язані з аборигенами.

Навіть намагаючись не вступати в запеклі суперечки, ви в результаті опинитеся притиснутими до стінки проблемою австралійців за народженням і аборигенів. Расові суперечки тут ведуться на кожному кроці, навіть політики і чиновники не грішать цією темою. І перебуваючи в центрі цієї расової псевдотолерантності Ви будете в шоці від усвідомлення того, що країна не така вже й мила і доброзичлива. Звикайте до цих змішаних почуттів — вони залишаться з вами навіть після того, як Ви покинете країну.

4. Це дійсно «біла» країна.

Австралія на 92% «біла». Для порівняння, Сполучені Штати «білі» на 63%. Якщо Ви звикли жити в розмаїтті, ви можете випробувати невеликий культурний шок, але якщо Ви в глибині душі расист, то Австралія здасться Вам раєм на Землі. Дуже ймовірно, що все це завдяки сумнозвісній політиці «Білої Австралії», яка здійснювалася до середини 1970-х. Після скасування цієї політики, в країну потягнулися мігранти, число неєвропейців збільшилася, головним чином за рахунок азіатів, але як доводить згаданий вище відсоток, ваги все ще схиляються в бік білих.

5. Смертоносні тварини всюди.

Смертоносний паук

Ви можете придумати що-небудь більш неприємне!? Австралійці живуть зі знанням того, що значна частина найбільш смертоносних істот у світі живе неподалік від їх будинків. Від медуз і павуків до акул і змій … Кожну хвилину у вас є велика ймовірність того, що ви зіткнетеся з однією з цих смертельних загроз.

6. Щоб дістатися до найближчої лікарні, може знадобитися подорож на літаку.

Австралія — ​​велика країна, головним чином складається з сухої, безплідної землі. Якщо ви раптом живете десь за межами жменьки найбільших міст, лікування вашого раку шкіри може зажадати більше, ніж поїздка на автомобілі в місцеву лікарню. О, і ви будете чекати тиждень, поки прийдуть результати ваших аналізів з, по суті, єдиною лабораторії країни. Не хвилюйтеся — просто насолоджуйтеся радістю безкоштовної охорони здоров’я, поки чекаєте.

7. Випивання — проведення часу № 1.

Число пов’язаних з алкоголем смертельних випадків в Австралії в чотири рази перевищує кількість смертей на дорогах. Ймовірно, це не буде несподіванкою, так як австралійці мають репутацію любителів свого пива. Через це в країні прийняті напевно найсуворіші закони про алкоголь, відомі людині. Удачі вам, якщо ви намагаєтеся отримати ліцензію на власний ресторан.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий