Експертна оцінка

Експертна оцінка

Експертна оцінка сьогодні є досить поширеною послугою, так як вона вирішує низку поставлених перед нею задач. Яке б майно у Вас би не було, а рано чи пізно Вам потрібно буде здійснювати із ним різноманітні операції. Одними із найпоширеніших операцій сьогодні є: купівля, продаж, залучення кредиту, передачі майна під заставу, укладення договору дарування, судові спори, оформлення права на спадщину. У всіх цих операціях Вам потрібна буде экспертная оценка имущества.

Навіщо потрібна експертна незалежна оцінка? Оцінка перш за все потрібна для визначення ринкової (оціночної) вартості Вашого майна. Для того щоб нотаріус зміг розрахувати податок, в суді змогли компенсувати потрібну суму, в банку мали можливість видати кредит, відштовхуючись від вартості заставного майна.

Для отримання звіту про експертну оцінку квартири, земельної ділянки, будинку, автомобіля та іншого майна, Вам потрібно звернутися до оцінювача. Оцінювач – це сертифікований експерт, який пройшов стажування та склав успішно іспити за потрібною спеціалізацією, та отримав від ФДМУ сертифікат, що дає йому право надавати оціночні послуги в межах всієї території України.

Багато цікавої інформації щодо оцінювачів та оціночної діяльності Ви можете знайти, перейшовши на сайт компанії Хорив.

Замовити таку роботу сьогодні дуже просто. Вам потрібно знайти оціночну компанію в інтернеті, перевірити у них наявність діючих сертифікатів та свідоцтв, зателефонувати їм, поцікавитись про вартість послуг, а вже потім укласти договір про отримання потрібних Вам послуг.

Документи можна надати у вигляді копій або у електронному вигляді, що спрощує та прискорює роботу. Терміни виконання простих робіт становлять орієнтовно одну добу. Вартість встановлюється переважно індивідуально.

Якщо Вам потрібно дізнатися вартість Вашої квартири, будинку, земельної ділянки, радимо Вам визначити її самостійно, адже тут немає нічого складного. Для того, щоб дізнатися, як це робиться, відвідайте ось цю сторінку http://www.khoriv.kiev.ua/staty/, де Ви знайдете статті по цій тематиці, де чітко та доступно все описано.

Якщо Вам потрібна оцінка для пред’явлення в суді, або для банку чи соціальної служби, радимо Вам додатково замовити послугу виїзду експерта. Оглянувши Ваш об’єкт, експерт зможе зазначити в звіті інформації, що він проводив огляд об’єкту та додасть до роботи фото, що зроблять роботу із оцінки більш точнішою. А в суді така робота буде мати перевагу.

 

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий