Все, що вам потрібно знати про таблицю виплат в ігрових автоматах

Для новачка ігрові автомати можуть бути досить заплутаними. Всі вони мають різні правила та символи, різні бонуси та виплати. І вся ця інформація може приголомшити того, хто щойно зіграв у свій перший відеослот.

coins

На щастя, розробники подумали про це і додали таблицю виплат до кожної зі своїх ігор. У цій статті ми розглянемо таблиці виплат ігрових автоматів та чи відображаються в них безплатні фріспіни за реєстрацію без депозита й інші бонуси, і дізнаємося, чому вони такі важливі.

Що таке таблиця виплат ігрового автомата?

Коли ви вперше відкриваєте ігровий автомат, чи то класичний, чи більш сучасний 3D-слот, ваш екран заповнюється різнокольоровими символами та кнопками. Спочатку ви можете розгубитись. Навіщо потрібні всі ці кнопки? Що означає ці символи? На всі ці запитання вам дадуть відповідь таблиці виплат гральних автоматів. Вони запропонують вам усю необхідну інформацію.

Таблиця виплат грального автомата – це розділ, який пояснює кнопки, функції та символи грального автомата. Зазвичай можна потрапити до цього розділу, натиснувши кнопку на головному екрані. Залежно від розробників, ця кнопка буде маленькою буквою «i» або «?». У деяких слотах цей розділ поділено на коротку частину, яка пояснює механіку, а потім на іншу, де представлені символи.

coins

Якщо ви граєте в мобільні слоти, можна отримати доступ до цього розділу, провівши пальцем вліво або вправо по екрану. Деякі розробники зробили таблицю виплат ігрових автоматів доступною у меню, що випадає.

Що означає таблиця виплат у слотах?

Таблиця виплат в ігровому автоматі допоможе розібратися в грі. І вам варто заглянути в цей корисний розділ із кількох причин. Насамперед, ви дізнаєтеся, які символи є високооплачуваними, а які – низькооплачуваними. Ви дізнаєтеся, чи є у слота прогресивний джекпот, чи пропонує він безкоштовні обертання і чи має інші бонусні раунди.

Ще одна річ, яку пояснить таблиця виплат грального автомата, – це лінії виплат. Кожен слот відрізняється один від одного, коли йдеться про схеми виплат. Ми рекомендуємо вам ознайомитись з ними, перш ніж робити ставки. Адже коли ви вивчите механіку, ви матимете більше шансів на перемогу.

Вам також слід ознайомитися з таблицями виплат гральних автоматів, щоб дізнатися, які RTP та волатильність гри. Це, мабуть, вирішальні чинники під час виборів слота. RTP визначає, скільки ви отримаєте від слота, а волатильність визначає, як часто ви будете вигравати. Так що якщо ви не любите довго чекати на пристойні виграші, вам може сподобатися слот з низькою волатильністю. І ви дізнаєтеся про це, лише ознайомившись із таблицею виплат.

Приклади таблиць виплат гральних автоматів

Нижче ви знайдете кілька прикладів таблиць виплат ігрових автоматів. Деякі частини демонструють різні функції та бонуси слота, в той час як інші голі. Всі вони повинні допомогти вам отримати уявлення про те, на що слід звернути увагу та де знайти цю інформацію.

Як бачите, Pragmatic Play любить, щоб все, що потрібно знати, було представлено на одній сторінці.

NetEnt, з іншого боку, воліє тримати все на окремих слайдах. Переглядаючи ці таблиці виплат ігрових автоматів, ви побачите, що кожен екран присвячений одній функції — один для символів низькооплачуваних, один для високооплачуваних, один для бонусів і один для загальних правил. Ми вважаємо цей приклад таблиці виплат ігрового автомата найбільш зручним для користувача, оскільки його легко читати та дотримуватися його.

coins

Це ще одна таблиця виплат грального автомата, на цей раз від Yggdrasil Gaming. Ви можете помітити, що вони помістили все в один довгий розділ, що прокручується. Тому, якщо ви хочете побачити інформацію про символи, вам доведеться спочатку переглянути, наприклад, характеристики.

Заключні думки про таблицю виплат слотів

Насамкінець ми настійно рекомендуємо вам ознайомитися з таблицею виплат слотів, перш ніж грати. Ви дізнаєтеся все про свій улюблений слот, а коли ви будете знати правила, виграти буде набагато простіше. Ви вже надихнулися?

Перегляньте деякі безкоштовні слоти, в які ви можете грати прямо зараз! А коли ви захочете удосконалити свій досвід, ви можете перейти на нашу сторінку Слоти на реальні гроші та почати грати на реальні гроші.

Якщо ви хочете отримати більше знань про механізми слотів та загальні особливості, відвідайте нашу сторінку Особливості гральних автоматів та дізнайтеся все, що вам потрібно знати!

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий