Розчин сульфату магнію: переваги застосування для пшениці

Серед усіх колосових зернових культур для нашої країни, напевне, найбільше значення має пшениця. По-перше, її вирощують у великих кількостях. По-друге, аграрії, таким чином, забезпечують не лише внутрішні потреби ринку, а й експортують пшеницю у різні куточки світу. При чому, це відбувається з чималим успіхом. Проте, що необхідно зробити, щоб урожайність даної культури була високою? Існує ціла система господарсько-аграрних заходів, в які включається і захист пшениці від негативних чинників, і її підживлення за допомогою мінеральних добрив.

Які взагалі макро- та мікроелементи найбільш необхідні пшениці для оптимального росту та розвитку? Їх можна розташувати у наступному порядку за ступенем важливості: перше місце віддається, звичайно, азоту, друге – фосфору, потім – калій. Також є потреба цієї рослини у кальції, магнії, сірці, бору, міді, залізі, марганцю, цинку, молібдену. Звичайно, на цьому перелік не закінчується, проте всіх інших елементів пшениця потребує у дрібних кількостях.

Сульфат магнію: секрети успіху у вітчизняних аграріїв

Вказана хімічна суміш користується чималою популярністю серед спеціалістів українського аграрного сектору. Пояснити це просто: розчин сульфату магнію володіє надзвичайно вагомим ефектом на пшеницю у поєднанні з іншим мінеральним добривом – карбамідом.

Сірка і магній – це основні складові сульфату магнію, вони вважаються сильнодіючими біогенами. У кожного з них своя роль: сірка входить до складу амінокислот рослин та допомагає азоту засвоюватись. Магній приймає участь у процесі хлорофілу, а ще – впливає на засвоєння пшеницею фосфору. Крім того, завдяки сульфату магнію поліпшується і якісний склад зерна пшениці.

Позитивні якості даного мінерального добрива

  1. Володіє чудовими фізичними характеристиками, завдяки яким легко зберігається та зручний у використанні.
  2. Швидко розчиняється у воді, що, до речі, відіграє важливу роль при змішуванні сульфату магнію із іншими добривами або пестицидами у бакових сумішах. Також можна поєднувати із регуляторами росту культур.
  3. Відсутність хлору у складі – ще один плюс, особливо для ґрунтів і сільгоспкультур, які негативно на нього реагують.
  4. Розчин сульфату магнію можна застосовувати у різні способи і терміни: і при основному обробітку, і для позакореневого підживлення пшениці.
  5. Немає значення, якою системою поливу володіє господарство, адже для використання даного добрива підійде будь-яка.

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий