Лондонський зоопарк

Усі діти люблять відвідувавти зоопарки! А якщо поєднати візит до зоопарку з подорожжю до іншої країни, то діти отримають незабутні враження. Відкривайте візи в Англію та вирушайте до одного з найстаріших зоопарків на землі — Лондонського зоопапрку!

Цей зоопарк дуже старий і дуже відомий! Він існує уже понад 185 років. Тут зібрана унікальна колекція різних видів тварин. Найперше він працював як тераріум, потім тут відкрили перший у світі акваріум, пізніше запрацювавав інсектарій — куточок для комах, а вже 50 років після того тут відкрився дитячий зоопарк.

Зараз тут проживає понад 16800 представників тваринного світу, що належать до 755 видів. Територія розділена на зони. В павільйоні метеликів безперешкодно літають сотні метеликів, які привезені з Азії, Центральної і Південої Америки та Африки. Поряд з павільйоном є навіть кімната для лялечок, з яких виростають прекрасні метелики.

Тутешній акваріум поділяється на три зали які представляють певну групу морських жителів. Тут можна побачити і морських коників і морську зірку. Коралові рифи заселені різноманітними яскравими рибками, що привезені з різних кінців світу. Ще один зал представляє підводний світ річки Амазонки. Тут плавають електричні вугрі, скати та інші хижаки. Не упустіть можливість показати своїм дітям цей чудовий зоопарк, відкривайте візи в Англію та вирушайте зі своїм чадом на пізнавальну екскурсію.

Серед усіх тварин, яскраво відрізняється пташине африканське сафарі. Тут так природньо влаштоване перебування птахів, що важко зрозуміти де ви опинились. Тут безліч високих дерев, під кронами яких гніздяться птахи і справжній водоспад.

В Лондонському зоопарку навіть відкрита експозиція, де наймолодші любителі природи зможуть познайомитися з героями улюбленого мультфільму «Король Лев». Особливо дітям довподи спостерігати за жирафами та зебрами, адже вони зовсім не притаманні для нашого клімату.

Зовсім недавно відкрили територію тигрів, де мешкає рідкісний вид — суматранський. В природі їх залишилося близько 300 особин.

В зоопарку скрізь встановлено безліч інформаційних дисплеїв, які розповідають про різноманітні програми збереження тварин. Відвідувачі також можуть познайомитися з левами, пінгвінами, видрами, папугами та іншими тваринами.

Квиток до лондонського зоопарку коштує 23 фунти для дорослих та 17 фунтів для дітей. Малеча до трьох років — безкоштовно!

Першим кроком на шляху до пізнавальної подорожі є віза в Англію!

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий