Воскова депіляція бікіні

Воскова епіляція бікіні це один з улюблених методів позбавлення від небажаного волосся в делікатних місцях серед жінок з різних куточків земної кулі. Сама процедура характеризується своєю мінімальною вартістю, простотою і швидкістю проведення. Дехто особливо ризиковані представниці слабкої статі зважуються на процедуру в домашніх умовах. Але слід врахувати, що епіляція є дуже болючим заняттям і перед її проведенням, потрібно, як мінімум, моральна підготовка.

Види воскової епіляції

Епіляцію роблять, використовуючи спеціальний гарячий або теплий віск, розігрітий за допомогою особливого апарату. При цьому використовується не звичайний свічковий віск, а спеціальний, який є сумішшю соснової смоли і спеціальних синтетичних пом’якшувачів. Він продається в спеціальних магазинах. Його розігрівають до потрібної температури. Щоб знизити біль використовуються деякі хитрощі. Коли віск набув потрібної консистенції, ним покривають вибрані ділянки шкіри по росту волосків, зверху приліплюють паперову смужку і різко зривають її проти росту волосків. Після процедури обробляють шкіру особливим маслом або лосьйоном, щоб заспокоїти шкіру і знизити ризик появи подразнення.

Для воскової епіляції зони бікіні потрібен саме гарячий віск. У його основі спеціальні смоли, каучук, з додаванням лимонного або рослинного масла. Відповідна температура такого воску повинна становити не більше 42 градусів. Суть процесу полягає в тому, що при нагріванні відбувається відкриття пор, і процес проходить більш комфортно.

Плюси і мінуси процедури

Головна причина, чому 80% жінок світу погоджуються на таке непросте випробування — це його ефективність. Від волосся в області бікіні можна позбутися строком до 2-х місяців при правильному догляді. При неправильному, волоски будуть тут як тут після вже 2 тижнів. Є і ще один плюс — якщо ви повністю відмовитеся від бритви, через приблизно 6 міс. волоски стануть дуже тонкими і практично не помітними, в результаті чого потреба в проведенні епіляції може пропасти зовсім.

Серед мінусів і протипоказань Вироблять наступні:

• Болючі відчуття, які переносяться по-різному;

• Неможливість здійснення епіляції при вагітності, захворюваннях психічного характеру, гострих і хронічних шкірних, серцевих, судинних захворювань, герпесу, інфекціях, доброякісних утвореннях на шкірі;

• Необхідність в певних навичках і майстерності. Якщо робити епіляцію самостійно, великий ризик отримати болючі опіки в делікатних місцях.

Останній пункт є саме тим основним, чому більша частина жінок обирають воскову депіляцію бікіні на дому за допомогою майстра. Процедуру проведе досвідчений фахівець, правильно обробивши шкіру і давши необхідні рекомендації по догляду за нею. Таким чином ви убезпечите себе від негативних наслідків і зможете радіти тривалому і якісному результату.

Інформація надана сайтом: pilochka.kiev.ua

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий