Рулетка-повідець — це зручне пристосування сучасності для прогулянок

По справжньому зручною та приємною прогулянкою з собакою створює повідець рулетка. Цей винахід сучасності полегшує життя власникам собаки, що дає можливість повністю та без зусиль контролювати дії улюбленця та відстані, і не бігати за улюбленцем, щоб якісно та продуктивно вигуляти. Також рулетка для собак допомагає у процесі дресирувань, так як полегшує задачу в управлінні положення улюбленця.

Вигул собаки без повідка може призвести до сумних наслідків. Контроль над твариною на вулиці потрібен в більшості кількості випадків. Виробники амуніції для собак (і котів теж) пропонують величезну кількість повідків з різними характеристиками. Перше, що може помітити господар вихованця, це різниця в довжині. Короткі повідці обмежені довжиною близько 2 метрів, довгі повідці — близько 8 метрів. Довжина повідця залежить від цілей його застосування — для прогулянки або для занять. Потрібно обирати правильно рулетку залежно від ваги собаки. Якщо собака гіперактивна потрібно обрати рулетку на більшу вагу, щоб механізм витримав різкий натяг при прогулянці.

Щоб повідець прослужив довго потрібно обрати правильно від ваги собаки та відповідного якісного виробника. Де можна обрати якісну недорогу та стильну рулетку для собак? В інтернет магазині JustZoo. Представлено тут якісну продукцію на будь-який смак — від стриманих класичних варіантів до яскраво гламурних моделей, які не лише зроблять вигул якісним та безпроблемним, а й стане стильним аксесуаром. Представлено нова сучасна рулетка з системою автогальмування Fida No-Pull. Саме в них є система ABS гальмування. Даний механізм не лише плавно гальмує собаку при різкому ривку, а й оберігає руку господаря від перенапруження або розривів. Також дана рулетка допомагає втримати рулетку в руці при неочікуваному ривку собаки на зовнішні подразники.

В інтернет магазині JustZoo Ви можете обрати амуніцію для собак фірми Fida у асортиментів кольорів, що зробить вигляд Вашого улюбленця ще більш стильним та яскравим. Ошийник має м’яку підкладку, яка не натираю шию улюбленця, якісний міцний карабін та яскраві кольори.

На що потрібно звертати увагу при виборі рулетки для собак?

Важливі фактори — розмір (конструкція повинна бути зручною і легко втримуватися в руці) і вага (не викликати перенапруження руки). Важкі та масивні рулетки для собак не лише надають дискомфорту, але й досить небезпечні, особливо для маленьких дрібних порід собак. При навіть невеликому натягу вони можуть вилізти і перелякано кинутись навтьоки, чим може потрапити в небезпеку.

Будьте уважні: важка рулетка повідок, випавши з руки та попавши на тварину, може викликати травмування та біль. Тому обирайте рулетку відповідно до ваги та характеру Вашого улюбленця, керуючись безпекою та комфортом.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий