Поїздка до Єгипту: відпочинок в оксамитовий сезон

Якщо спекотні дні не до вподоби, або ж ви не мали змоги відпочити влітку — не втрачайте надії! Ось 4 привабливих країни, які зустрінуть теплими обіймами: це Єгипет, Об’єднані Арабські Емірати, Таїланд та Шрі-Ланка. Зупинимось на поїздці до Єгипту.

Тури до Арабської Республіки Єгипет восени є популярними


Визнання туристами цієї держави як осінньої країни для відпочинку пояснюється тим, що саме осінь, а точніше середина вересня започатковує оксамитовий сезон після нестерпної літньої спеки. До речі, в цей період завдяки місцевому клімату і погоді загартовується імунітет. Найкраще ж відпочивати в єгипетських готелях в жовтні, адже в цей період температура повітря падає до позначки +30 С після літньої спеки +45-50 С.
Осінні екскурсії
У жовтні-листопаді через спадання спеки стають популярнішими екскурсійні поїздки до цієї держави. Ви матимете чудову нагоду відвідати екскурсії Єгиптом, що викликають захоплення:

  • Каїр;
  • Велику Бібліотеку Олександрії;
  • біблійну гору Синай (Шарм Ель Шейх);
  • Долину царів;
  • Піраміду Хеопса (Хуфу) — найбільшу з-поміж єгипетських пірамід, єдине з «Семи чудес світу», яке збереглося до наших днів.

Курорти Єгипту восени


Ось кілька найвідоміших «осінніх» курортів Арабської Республіки Єгипет:
Хургада – один із найстаріших курортів Єгипту, що за своєю інфраструктурою зміг охопити всі категорії туристів;
Шарм-ель-Шейх – це курорт з не гіршою інфраструктурою, ніж Хургаду, тури в який обирає молодь;
Таба – на відміну від перших двох курортів це тихе курортне містечко на кордоні з Єрусалимом з теплим лагідним морем, кораловим рифом і бездоганними піщаними пляжами. Для поціновувачів дайвінгу цей курорт цікавий тим, що близько від нього під водою розташований острів Фараонів з рідкісним кораловим рифом, а також фортецею над ним.


Єгипетські готелі: критерії вибору та особливості


Вибір готелю грає важливу роль у якості відпочинку. Зазвичай в пансіонатах країни панує принцип обслуговування, при якому у вартість перебування включено харчування та напої. Готелі Єгипту поділяються за звичною міжнародною п’ятизірковою класифікацією, що базується на французькій національній класифікації. Тут є готелі різного класу. Що стосується рівня сервісу та якості обслуговування, то пяти- і чотиризіркові готелі цієї середземноморської країни практично відповідають рівню світових стандартів. Від того, який готель ви виберете, залежить настрій на увесь час відпочинку.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий