Передумовами для ліквідації підприємства в Україні

Так само як і освіту підприємства, його ліквідація є процедурою вимагає юридичного оформлення. Як правило, необхідність в ліквідації підприємства виникає тоді, коли воно перестає бути прибутковим і вимагає від власника невиправданих витрат.

Ліквідація підприємства в Україні — це припинення його діяльності. Юридичним підтвердженням даного процесу є внесення в держреєстр записи про ліквідацію. Саме цей запис закріплює закриття ТОВ фірми.

Передумовами для ліквідації підприємства в Україні можуть бути також різного роду заборгованості. Зокрема, перед державою, контрагентами, працівниками тощо Якщо в умовах виникнення подібної ситуації немає необхідної кількості ресурсів для погашення заборгованостей, то проводиться процедура припинення діяльності підприємства через банкрутство.

Ліквідація ТОВ: які є способи?

Існує кілька шляхів для вирішення питання про ліквідацію товариства з обмеженою відповідальністю. Тонкощі даних процедур дозволяють стверджувати, що для швидкої ліквідації ТОВ в Києві чи Харкові краще звернутися за юридичною допомогою до відповідних фахівців. Адже без відповідних знань в області законодавства вибрати той шлях для ліквідації підприємства, який не спричинить за собою виникнення додаткових проблем, є складним завданням.

Тільки юристи, які займаються питаннями ліквідації ТОВ та інших юросіб, зможуть підібрати для вас оптимальний шлях закриття підприємства.

Ліквідація юридичної особи. Які потрібні кроки?

Якщо розглядати послідовні кроки ліквідації підприємства, то варто виділити наступні етапи. В першу чергу на засновницькому зборах приймається рішення про необхідність припинити діяльність фірми. Після того як створена ліквідаційна комісія готується необхідний пакет документів, зокрема, заяву про припинення діяльності для передачі держреєстратору. На наступному етапі підприємство піддається ряду позачергових перевірок, а також має бути відвідати ряд інстанцій — фонд страхування, пенсійний фонд, податкова інспекція та ін.

Допомога юристів дозволить вам дізнатися свої повноваження і права на кожному з етапів ліквідації підприємства. Досвідчені юристи з «Головко та Партнери» позбавлять вас від можливості зробити помилку при заповненні документів, черг і можливості неправомірних дій з боку контролюючих органів.

Банкрутство підприємства, як спосіб ліквідації ТОВ

Одним із шляхів ліквідації фірми є банкрутство підприємства. У разі, якщо суб’єкт господарювання не має можливості погасити заборгованості воно проголошується банкрутом. Процедура банкрутства передбачає безліч різних нюансів і тонкощів. Зокрема, статус банкрута вимагає відповідного підтвердження. Щоб зробити процедуру банкрутства максимально простий необхідно скористатися послугами професіоналів. Фахівці з «Гоовко та Партнери» перевірять платоспроможність підприємства і зможуть запропонувати вам найбільш оптимальні рішення з питань, що стосуються банкрутства підприємства.

Не залежно від причин ліквідації ТОВ (банкрутство, судове рішення, ініціатива власника) юристи «Глобал Адвокат» детально викладуть вам всі тонкощі процедури, а також допоможуть з підготовкою необхідних документів і завершать процес у встановлений термін. Вам достатньо залишити заявку на нашому сайті або звернутися в представництва компанії в Києві.

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий