Відгодівля поросят

Успіх в свинарстві багато в чому залежить від того, яку для розведення Ви вибрали породу, спадковість поросят і рівень їх змісту. Однак навіть за найсприятливіших умов фермер може не отримати бажаного результату, якщо закласти неправильну основу для прикорму. Чим же підгодовувати поросят, щоб отримати максимальний ефект?

Види відгодівлі

Відгодівлю поросят підбирається на основі того, яку конкретно продукцію хоче отримати фермер на виході:

• нежирне соковите м’ясо. Від 7 Отримують-ми місячних свиней вагою в 100-120 кг. У їжу використовується 70-80% від живої маси тіла порося;

• бекон. На виході мають м’ясо з прошарками жиру. Такий продукт відрізняється особливим смаком і ароматом. Максимальна вага поросяти для отримання бекону — 100 кг. Тварини повинні відрізнятися так званої скоростиглістю;

• жирне м’ясо, сало. Вибирають тварин м’ясо-сальної породи. При грамотно підібраному відгодівлі на момент забою від живої маси тіла порося 40% становить м’ясо і 50% шпик (сало).

Відгодівлю на м’ясо

Вибирають поросят від трьох місяців. Фінальний вага на відгодівлі 100-120 кг. Відгодівлю буває двох видів:

• малоінтенсивне — порося додає у вазі повільно. Вибирають при використанні дешевого корму в великих кількостях;

• інтенсивний — набір необхідної ваги досягається за 4 місяці. Фінансово більш вигідний варіант.

Інтенсивна відгодівля складається з двох періодів: підготовчий (порося активно харчується зеленим кормом) і завершальний (маса концентрату підвищується до 90%). Необхідно купити Комбікорм для Свиней і ретельно стежити за надходженням тваринам вітамінів і протеїнів з харчуванням.

Відгодівлю на бекон

Свиней відбирають у віці 2,5 місяців. Середній добовий раціон включає зелений корм, концентрат, коренеплоди, 20 г солі, вітамінні добавки і обов’язково ячмінь. Останній підвищує смакові якості бекону. Бажано виключити з раціону рибні відходи. Інтенсивне харчування поєднують з регулярними прогулянками.

Відгодівлю для шпику

Вибирають поросят вагою від 100 кг. У кормі превалюють продукти з підвищеним вмістом вуглеводів. Щодня в перший період відгодівлі для виготовлення концентрату використовують кукурудзу і пшеницю. На фінальному етапі переходять на просо і ячмінь. Для підвищення смакових якостей м’яса і сала використовують спеціальні корми.

стимулятори росту

Подібні препарати включають в себе антибіотики, вітаміни, мінеральні складові, тканинні препарати. Запобігають хворобам тваринного, стимулюють травлення і відповідно зростання. Використання добавок зі стимулятором росту дозволяє зменшити період відгодівлі поросят і швидше отримати бажану продукцію.

Грамотний відгодівлю поросят досить складний і вимагає ретельного вивчення, нарівні з правилами утримання. Високоякісні корма для тварин Ви можете придбати тут.

 

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий